Skoči na glavno vsebino

Értesítés – Obvestilo

A dobronaki Kétnyelvű Általános Iskolának a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által felkínált pályázati lehetőség jóvoltából sikerült gyarapítani új taneszközökkel és szemléltetőeszközökkel  meglévő gyűjteményét, a lehető legtöbb tantárgyra vonatkozóan, így fejlesztve a tanulól készségeit és kompetenciáit.

Az ujjonnan beszerzett taneszközök minőségesebbé teszik az iskolánkban végzett oktatói munkát, valamint fejlesztik a tanulók tanulási készégeit és eleget tudnánk tenni a tanulók tudásszintjének megtartásában, igényeik kielégítésében.

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által biztosított pályázati összegből az iskolánk pedagógusai az egyes tantárgyak tantervei és a tanárok igényei alapján bővítettük a taneszközöket. Ezzel  hozzájárulunk a magyar nyelvű oktatás minőségéhez az iskolánkban.

A taneszközök kiválasztásánál figyelembe vettük a tanulók különböző korosztályát, valamint tantervi igényeket.

A beszerzett taneszközök egy részét  januárban veszi át az iskola, mivel a  COVID-19 járvány megfékezésére és visszaszorítására irányuló intézkedésekre való  tekintettel még nem került sor az átvételre.

Hálásan köszönjük a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által nyújtott támogatást!

Pályázat címe: Oktatási segédeszközök, taneszközök beszerzése

Pályázatunk azonosítója: MKO-KP-1-2021/1-000604

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost