Skoči na glavno vsebino

A Muravidéki szavalóverseny elődöntője

Iskolánkon 2015. november 5-én szerveztük meg a Muravidéki szavalóverseny elődöntőjét. A tanulók Kányádi Sándor, Gazdag Erzsi, Weöres Sándor, valamint József Attila versei közül válogathattak. A versenyre 54 tanuló jelentkezett. Úgy a magyarajkúak, mint a környezetnyelvet látogató tanulók szebbnél-szebb verseket adtak elő. A zsűri döntése alapján 17 tanuló kiválóan szerepelt, és ők fogják képviselni iskolánkat a döntőben. A szavalóverseny döntője a hagyományokhoz híven ismételten Hosszúfaluban lesz, 2015. december 2-án és 3-án.

               Ehhez sok sikert kívánunk nekik!

             A továbbjutott tanulók névsora:

 

  1. osztály: Car Tilen és  Grof Lana
  1. osztály: Bürmen Mateo és Car Vito
  1. osztály: Ježovnik Eva és Ferencek Gabriela
  1. osztály: Kovač Zsombor
  1. osztály: Bürmen David, Gjergjek Aleš, Magyar Noemi és Timar Tessa
  1. osztály: Glavač Žanet és  Vuk Nika
  1. osztály: Neubauer Karmen
  1. osztály: Neubauer Janet és  Somi Eva
  1. osztály: Toplak Anna

A fotók itt.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost